Kotor Varoš zaustavio Sokolove

23 Oktobar 2021
1 min.

Rukometaši Kotor Varoši savladali su danas na svom parketu Slaviju 27:25.

Poslije tvrdog prvog poluvremena bilo je 11:11, a u nastavku susreta Kotor Varoš ipak uspjeva da odvede utakmicu na svoju stranu.

Najefikasniji u domaćem timu bio je Bojan Marković sa osam pogodaka, a isto toliko je dao Boris Vuletić na drugoj strani.

KOTOR VAROŠ – SLAVIJA 27:25 (11:11)
Sudije: Danilović-Karan
Sedmerci: Kotor Varoš 3(1), Slavija 3(3)
Isključenja: Kotor Varoš 4 minute, Slavija 6 minuta

KOTOR VAROŠ: Maksimović, Radivojević, L. Jovičić, Kerezović 6, B. Marković 8, G. Marković 2, Bork. Jovičić, Bori. Jovičić, Žarić 4, Sakan, Pejaković 1, Čaušević, R. Radić 6, B. Radić

SLAVIJA: Trapara, Blagojević, Vitković, Smajlović, Vuletić 8, Gajević, Ostojić, Toskić 6, Bozalo, Mahir, Kovačević, M. Tešanović 1, Xerić 4, Lazarević 2, Mrda 4, Lale

SportDC

Povezani članci

Žrijeb za Monte Karlo: Đoković i Siner ne mogu da se sastanu prije finala

Srpski teniser Novak Đoković igraće na startu Mastersa u Monte Karlu protiv pobjednika meča između Rusa Romana Safijulina i kvalifikanta, potencijalni rival u polufinalu mu je Karlos Alkaraz, a u finalu Јanik Siner ili Danil Medvedev, odlučeno je danas žrijebom. Đoković je prošle godine takmičenje završio u trećem kolu porazom od Lorenca Musetija poslije preokreta, […]

Partizan samo ovako može do plej-ina Evrolige!

Košarkaši Partizana igraju protiv Valensije u posljednjem kolu, a pratiće i rezultate protivnika kako bi stigli do plej-ina Evrolige. Partizan je učinio šta je do njega i pokazao je svoje pravo lice u Berlinu. Pobjeda nad Albom (94:83) ipak ne donosi odmah plasman u doigravanje, pošto će navijači crno-bijelih morati da strepe sve do posljednjeg kola. Više […]