Sport

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije savladala Kanadu na Olimpijskim igrama

26 Juli 2021
1 min.

Na Olimpijskim igrama u Tokiju u grupnoj fazi takmičenja ženska košarkaška reprezentacija Srbija savladala je Kanadu rezultatom 72:68.

Povezani članci

Lalović prvak Republike Srpske (FOTO)

Na Prvenstvu Republike Srpske za juniore i starije pionire koje je proteklog vikenda održano u Banjaluci borci Džudo kluba “Randori” iz Istočnog Sarajeva osvojili su deset medalja i to jednu zlatnu, dvije srebrne i sedam bronzanih. Vojin Lalović u konkurenciji starijih pionira osvojio je zlatnu medalju u kategoriji +73 kg. U istoj konkurenciji srebrna je […]

Sutra iz Andrićgrada kreće treća etapa trke “Beograd-Banjaluka”

Ispred spomenika Petra Petrovića Njegoša u Andrićgradu sutra će startovati treća etapa Međunarodne biciklističke trke “Beograd-Banjaluka” u kojoj učestvuje 175 takmičara iz 40 država. Prema programu trke, prije početka starta biće intonirane himne Srbije i Republike Srpske, a učesnike ovogodišnje trke pozdraviće načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević. Na današnjem sastanku Organizacionog odbora ove manifestacije, Đurević […]