Ravna planina banerRavna planina baner

Sport

Ekipa Opštine Istočno Novo Sarajevo osvojila tradicionalni 60. turnir “Koran – Pale” 2022

21 Jun 2022
1 min.
Ekipa Opštine Istočno Novo Sarajevo osvojila tradicionalni 60. turnir “Koran – Pale”  2022

Opština Istočno Novo Sarajevo pobjednik je tradicionalnog 60. turnira “Koran – Pale” , nakon što je u finalnoj utakmici savladala ekipu iz Pala “Posljedni dinar” rezultatom 3:0.

Opština Istočno Novo Sarajevo je prvi put na turniru i opravdala je ulogu favorita od samog početka turnira, jer je okupila reprezentativce Srbije, poput Marka Perića, Nikole Matijevića i Stefana Rakića, koji su sjajnim umijećem napravili spektakl na Palama.

U utakmici za treće mjesto ekipa E-sport je ubjedljivo savladala Željeznicu rezultatom 7:0.

Tradicionalni turnir u malom fudbalu „Koran-Pale 2022“ okupio je 21 ekipu sa područja Sarajevsko-romanijske regije i šireg dijela BiH.

Pokrovitelji turnira su opština Pale i grad Istočno Sarajevo.

Tehnički organizator Studentski centar Pale, logistički pokrovitelj Udruženje za razvoj mladih „Omega“ i mnogi sponzori.