Ravna planina banerRavna planina baner

Republika Srpska

Igor Dodik: Zahvalnost “Delijama” , mi smo jedan narod

11 Januar 2025
1 min.
Igor Dodik: Zahvalnost  “Delijama” , mi smo jedan narod

Generalni menadžer Košarkaškog kluba /KK/ “Igokea m:tel” Igor Dodik izrazio je zahvalnost KK “Crvena zvezda” i navijačima “Delijama” na veličanstvenoj koreografiji u čast Dana Republike Srpske na utakmici Evrolige.


On je istakao da “Igokea”, kao najtrofejniji klub u Republici Srpskoj koja igra u BiH jer je teritorijalno tu ograničena, ipak osjeća i prisvaja Srbiju i košarkašku naciju kao svoju jer to i jeste.

“Mi smo jedan narod i jedna država, i kada se ovakav gest desi od strane navijača i gledalaca u prepunoj areni, zaista ne može da opiše radost i sreću koju smo osjetili gledajući koreografiju”, poručio je Dodik.

On je poželio KK “Crvena zvezda” da nastavi sa pobjedama i ostvari istorijske rezultate u Evroligi, objavljeno je na “Fejsbuk” profilu “KK Igokee”.

“Ponosni i sa osjećajem pripadnosti zahvaljujemo se Vama kao organizatoru veličanstvenog prikaza na utakmici Evrolige između `Crvene zvezde` i `Pariz`a sinoć u prepunoj areni…Svako dobro i uskoro se vidimo i kod nas. Srdačan pozdrav sportskim prijateljima”, naveo je Dodik.

Zvezdini navijači su na sinoćnjoj utakmici Evrolige protiv Pariza u prepunoj beogradskoj Areni podigli papire na kojima je bio odštampan grb Vojske Republike Srpskea.

Navijači su uglas pjevali i skandirali Republici Srpskoj, a u čast Dana Republike.

SRNA

Povezani članci

Obdaništvu “Neven” priznanje za promociju pravilne ishrane

Obdanište “Neven” iz Višegrada dobilo je priznanje za učešće u programu “Prijatelji pravilne ishrane” kojim se promovišu zdrave navike u ishrani djece, te prevencija gojaznosti i hroničnih oboljenja od najranijeg uzrasta. Priznanje je dodijelio Institut za javno zdravstvo Republike Srpske u saradnji sa Ministarstvom zdravlja i socijalne zaštite Srpske, nakon uspješno realizovanih aktivnosti u okviru […]

Minić i Macut: Nastavljamo zajedničke projekte, Drina je kičma našeg naroda

Saradnja Republike Srpske i Srbije je na visokom nivou i biće dodatno unaprijeđena kroz realizaciju brojnih zajedničkih projekata u oblastima infrastrukture, nauke, kulture i privrede, poručili su nakon sastanka u Banjaluci predsjednici vlada Republike Srpske i Srbije, Savo Minić i Đuro Macut. Premijer Republike Srpske Savo Minić istakao je da su dvije vlade opredijeljene da […]