Ravna planina banerRavna planina baner

Republika Srpska

Igor Dodik: Zahvalnost “Delijama” , mi smo jedan narod

11 Januar 2025
1 min.
Igor Dodik: Zahvalnost  “Delijama” , mi smo jedan narod

Generalni menadžer Košarkaškog kluba /KK/ “Igokea m:tel” Igor Dodik izrazio je zahvalnost KK “Crvena zvezda” i navijačima “Delijama” na veličanstvenoj koreografiji u čast Dana Republike Srpske na utakmici Evrolige.


On je istakao da “Igokea”, kao najtrofejniji klub u Republici Srpskoj koja igra u BiH jer je teritorijalno tu ograničena, ipak osjeća i prisvaja Srbiju i košarkašku naciju kao svoju jer to i jeste.

“Mi smo jedan narod i jedna država, i kada se ovakav gest desi od strane navijača i gledalaca u prepunoj areni, zaista ne može da opiše radost i sreću koju smo osjetili gledajući koreografiju”, poručio je Dodik.

On je poželio KK “Crvena zvezda” da nastavi sa pobjedama i ostvari istorijske rezultate u Evroligi, objavljeno je na “Fejsbuk” profilu “KK Igokee”.

“Ponosni i sa osjećajem pripadnosti zahvaljujemo se Vama kao organizatoru veličanstvenog prikaza na utakmici Evrolige između `Crvene zvezde` i `Pariz`a sinoć u prepunoj areni…Svako dobro i uskoro se vidimo i kod nas. Srdačan pozdrav sportskim prijateljima”, naveo je Dodik.

Zvezdini navijači su na sinoćnjoj utakmici Evrolige protiv Pariza u prepunoj beogradskoj Areni podigli papire na kojima je bio odštampan grb Vojske Republike Srpskea.

Navijači su uglas pjevali i skandirali Republici Srpskoj, a u čast Dana Republike.

SRNA

Povezani članci

Vulić: Izetbegovićeve prijetnje test za Tužilaštvo, Dodik brana očuvanja Srpske (VIDEO)

Prijetnje lidera SDA Bakira Izetbegovića upućene lideru SNSD-a Miloradu Dodiku jesu test za pravosudne institicije BiH, istakla je gostujući u našem prorgamu poslanik SNSD-a u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH Sanja Vulić. – Izetbegović je izgubio podršku svih i ne može da shvati da živimo u multipolarnom svijetu. Njegove prijetnje samo jesu test za Tužilaštvo […]

Rođeno 26 beba

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 26 beba, i to 14 djevojica i 12 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima. Najviše beba rođeno je u Banjaluci – 11, potom u Bijeljini, Nevesinju i Gradišci po tri, u Doboju i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Prijedoru i Trebinju po jedna. U Banjaluci […]