Ravna planina banerRavna planina baner

Republika Srpska

Nedopustiva zloupotreba uniforme radnika “Pošta”

30 Septembar 2024
1 min.
Nedopustiva zloupotreba uniforme radnika “Pošta”

“Pošte Srpske” ogradile su se od sadržaja video-snimka u kojem je, kako navode, u političkom kontekstu korištena uniforma radnika Preduzeća za poštanski saobraćaj Republike Srpske, ističući da takva vrsta zloupotrebe nedopustiva.


Povodom sinoć objavljenog video-snimka, iz “Pošta Srpske” ističu da je snimak nastao bez njihovog odborenja ili saglasnosti, što smatraju neprofesionalnim i nekorektnim.

Naglašeno je da je zloupotreba uniforme njihovog radnika u svrhu političkog marketinga nedopustiva i u suprotnosti sa njihovim vrijednostima i standardima.

“Apelujemo na sve strane da poštuju integritet našeg Preduzeća i da ne koriste naše resurse u političke svrhe bez odgovarajuće saglasnosti”, navodi se u saopštenju.

Iz “Pošta Srpske” poručuju da ostaju posvećene svojim osnovnim funkcijama i služenju građanima, a ne političkim aktivnostima.

SRNA

Povezani članci

U Republici Srpskoj danas neradni dan

U Republici Srpskoj je danas, kada se proslavlja pravoslavna Nova godina, neradni dan. Neće raditi republički organi i organizacije, organi jedinica lokalne samouprave, javna preduzeća i ustanove, saopšteno je iz Ministarstva uprave i lokalne samouprave. Rukovodioci navedenih organa su obavezni da do kraja kalendarske godine organizuju rad zbog ostvarivanja punog godišnjeg fonda radnih dana.

U Srpskoj rođeno 18 beba

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 18 beba, 10 djevojčica i osam dječaka. Devet beba rođeno je u Banjaluci, četiri u Bijeljini, dvije u Gradišci, a po jedna u Prijedoru, Doboju i Zvorniku. U Banjaluci je rođeno pet djevojčica i četiri dječaka, u Bijeljini četiri djevojčice, u Gradišci dva dječaka, u Prijedoru […]