Nova sezona kupanja na gradskom bazenu u Rogatici počeće u petak, 26. juna.
Iz opštine Rogatica navode da će cijene ulaznica ostati nepromijenjene u odnosu na prošlu godinu.
“Dnevna ulaznica koštaće 4 KM, sezonska 20 KM, a iznajmljivanje ležaljke 2.50 KM”, navodi se u saopštenju.
Načelnik opštine Ninoslav Prelić i ove godine je obezbijedio sezonske karte za učenike, pa će pravo na potpuno besplatno korištenje bazena imati učenici Osnovne škole “Sveti Sava” i Srednjoškolskog centra “27. januar” iz Rogatice, kao i učenici iz Rogatice koji se školuju u drugim gradovima.
Na gradskom bazenu će biti prisutni i spasioci, koji će ujedno imati ulogu redara.
Iz opštine apeluju na posjetioce da se prema imovini bazenskog kompleksa odnose domaćinski i da poštuju kućni red.
Sedma sezona kupanja na bazenskom kompleksu Sportsko-rekreativnog centra “9. januar“ počinje u petak od 10 časova.




