Ravna planina banerRavna planina baner

Region

Uništeno više od dvije tone droge

19 Septembar 2022
1 min.
Uništeno više od dvije tone droge

U nikšićkoj fabrici “Javorak” danas je uništeno više od dvije tone narkotika, a ministar unutrašnjih poslova Crne Gore Filip Adžić tom prilikom je poručio da ova akcija najbolje govori o posvećenosti MUP-a i drugih nadležnih institucija borbi protiv trgovine drogom.

Adžić je istakao da Crna Gora u kontinuitetu bilježi rezultate u borbi protiv krijumčarenja droge i da su te napore prepoznali njeni međunarodni partneri, saopšteno je iz crnogorskog MUP-a.

“Imamo ojačanu policijsku saradnju sa zemljama regiona i EU”, naveo je Adžić.

U saopštenju se napominje da je obaveza, ne samo MUP-a, već i države, da u kontinuitetu jača mehanizme koji će smanjiti rizike od zloupotrebe droge.

SRNA

Povezani članci

Više javno tužilaštvo: Priča o upotrebi zvučnog topa planirana dva mjeseca prije protesta

Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je došlo do dokumentacije koja ukazuje da je priča o navodnoj upotrebi zvučnog topa na protestu 15. marta prošle godine u Beogradu planirana gotovo dva mjeseca ranije. Tužilaštvo je navelo da je tokom pretresa Filozofskog fakulteta u Beogradu 27. marta, nakon pogibije studentkinje, privremeno oduzeta dokumentacija plenuma […]

Plenković: U toku konsultacije o rezoluciji kojom se traži posebna izborna jedinica za Hrvate u BiH

Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je da su u toku konsultacije o rezoluciji Domovinskog pokreta kojom se traži posebna izborna jedinica za Hrvate u BiH i jačanje njihove političke pozicije. Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je danas da sa koalicionim partnerom Domovinskim pokretom vodi konsultacije o konačnom tekstu rezolucije kojom se traži da Hrvati u BiH imaju […]