Sport

Đoković u četvrtfinalu mastersa u Monte Karlu

11 April 2024
1 min.

Najbolji svjetski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Monte Karlu, nakon pobjede nad Italijanom Lorencom Musetijem, sa 2:0, po setovima 7:5, 6:3.

Đokovićev naredni rival biće Australijanac Aleks de Minor, koji je eliminisao sunarodnika Alekseja Popirina sa 2:0, po setovima 6:3, 6:4.

Prošle sezone Đokovića je u osmini finala na mastersu u Kneževini pobijedio Museti.

SRNA

Povezani članci

Jokić nastavio sjajnu seriju igara i odveo Denver u polufinale (VIDEO)

Srpski centar Nikola Јokić je novim dvostrukim dvocifrenim učinkom doprinio da Denver nadigra LA Lejkese sa 108:106 u petom meču prvog dijela plej-ofa na Zapadu i sa ukupnim rezultatom 4:1 u pobjedama plasira se u drugi dio plej-ofa. U polufinalu Denver će igrati protiv Minesote koja je u pobjedama u četiri meča eliminisala Finiks. Tim […]

Na Međunarodnom turniru u Banjaluci JU JITSU klub “Slavija” osvojio 58 medalja

Ju JITSU klub “Slavija” iz Istočnog Sarajeva  je i ove godine uzla učešće na 15. Međunarodnom turniru “Banja Luka OPEN 2024”.  U sportskoj dvorani Borik, Slaviju je predstavljalo 57 takmičara , koji su osvojili 58 medalja.  9 takmičara se okitilo zlatnom medaljom, 26 je zauzelo vicešampionsko mjesto, dok su 23 takmičara osvojila bronzano odlicje. Za […]